Youtube Güvenilirmi ? Youtube‘ye Güveniyor Musunuz ?

YouTube, Google'a ait bir Amerikan çevrim içi video paylaşım ve sosyal medya platformudur. Merkezi San Bruno, Kaliforniya'da olan platformdur.1 dk okuma süresi


Web 2.0 teknolojisinin beraberinde getirmiş olduğu sosyal medya ortamlarından olan YouTube, kullanıcıların video izlemek, yüklemek ve paylaşmak üzere tercih ettiği yeni nesil internet uygulamalarındandır.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Youtube Premium nedir ?

YouTube Premium, YouTube video platformu tarafından sunulan bir abonelik iş modeli hizmetidir. Hizmet ilk olarak Kasım 2014'te San Bruno, Kaliforniya'da Music Key olarak başlatıldı ve yalnızca YouTube ve Google Play Müzik'teki katılımcı şirketlerden müzik videolarının reklamsız akışını sundu. Hizmet, içeriğe reklamsız erişimin yanı sıra, premium YouTube Originals programına erişim, mobil cihazlarda video indirme, arka planda video oynatma ve YouTube Music müzik akışı hizmetine erişim sağlar.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Youtube Music nedir ?

YouTube Music, Google'ın bir yan kuruluşu olan YouTube tarafından geliştirilen bir müzik akışı hizmetidir.  “İnternet bağlantısı olmadan müzik dinleyebilmek için mobil cihazlarına içerik indirebilir, video olmadan müzik dinleyebilir ve başka bir uygulamayı kullanırken ya da ekranları kapalıyken müzik çalabilir.

 1. Youtube güvenilirmi ? Youtube‘ye güveniyor musunuz ?

  1. Evet güveniyorum ve kullanıyorum.
  2. Hayır güvenilmez ve kullanmıyorum.
  3. Kararsızım.
  2 oy kullanıldı
  Fikrini Hemen Paylaş!


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.