Yine Mustafa Sarıgül Yine Tokatlama: Sosyal Medya Yıkıldı

Sosyal medya ve dijital dünya geliştikçe siyaset de şekil değiştiriyor. Bunun belki de bir numaralı örneği olan Mustafa Sarıgül yine gündemde.1 dk okuma süresi


Siyasetin en eski figürlerinden biri olsa da yeni dönem gençliğin adresi olan TikTok platformunda yaptıklarıyla sosyal medyanın en gündem belirleyici ismi olan Mustafa Sarıgül yine gündemde. Attığı nüktedan tokatlar viral haline gelen Mustafa Sarıgül son olarak Sturbucks paylaşımıyla gündeme oturdu.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül yine nükteli ve gündem belirleyen paylaşımıyla sosyal medyanın diline düştü. Sarıgül, Sturbucks kahve zincirlerinden 'donut' aldığını söyleyen bir genci kendi üslubuyla eleştirip; “Ne donut’ı kardeşim zıkkımın kökünü yemeyesin” ifadelerini kullanınca sosyal medyada günün konusu oldu.

Genci Tokatladı

Daha önce ayçiçek yağını, arabayı, damacanayı ve zam gelen ürünleri tokatlayan Sarıgül'ün bu tokatları elbette şiddet amaçlı değil. Kendi üslubuyla dikkat çekmek istediği şeyleri tokatlaması ile bilinen Sarıgül, şimdi de 'yabancı menşeili' bir firmaya gitmesini eleştirmek için genci tokatladı. Tabi bu harekette Sarıgül'ün kendine has tarzı ve mizahı etkili.

Donut yemek istediğini belirten gence; “Ne donut’ı kardeşim zıkkımın kökünü yemeyesin” diyen Sarıgül, genç vatandaşımızın 'Sturbucks'a gitmek istediğini duyunca iyice küplere bindi ve ortaya sosyal medyanın çok güldüğü bir tablo çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Haber / Makale / İçerik
İçerik üreticileri için makaleler, haberler.
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru