Uğur Yanıkel’in Ölüm Nedeni Ne? Açıklandı

Kamuoyunun son günlerde konuştuğu Uğur Yanıkel'in ölümüne dair yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.1 dk okuma süresi


Halk TV'nin web sitesinin Youtube koordinatörü olarak çalışan Uğur Yanıkel 24 Aralık tarihinde Beşiktaş'ta ölü bulundu. Vefatı sevenlerini ve iş arkadaşlarını şok içinde bırakan Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni uzun zamandır merak ediliyordu. Genç ismin Vodafone Stadı yakınındaki parkta düştüğü ve düşmeye bağlı olarak aort damarının yırtıldığı ve bu sebeple öldüğü tespit edildi.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Geçtiğimiz Cumartesi günü yaşamını yitiren Yanıkel'in 3 metre yüksekten düştüğü belirtilirken, dengesini kaybettiği için bu elim olayın başına geldiği belirlendi.

Yanıkel'in düşmesinin ardından bir süre yerde baygın yattığı ve bu esnada kimsenin kendisini fark etmediği gelen diğer bilgiler arasında.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Uğur Yanıkel Kimdir?

Uğur Yanıkel, 11 Şubat 1995'te Ardahan'da doğdu. Ailesiyle İstanbul'a taşındıktan sonra ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Yanıkel, lise ve üniversite yıllarında şiir yazdı, dergi çıkardı, editörlük yaptı. 2019 yılında Halk TV'de gazeteciliğe başlayan Yanıkel, kanalın TV'nin YouTube koordinatörlüğünü yapıyordu.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.