TV8‘in Sahibi ve Exxen‘in Kurucusu Acun Ilıcalı Güvenilir mi? Acun Ilıcalıya Güveniyor Musunuz?

Ali Acun Ilıcalı, Türk televizyoncu, sunucu, girişimci, uluslararası yapımcı, iş insanı ve medya patronudur. Aynı zamanda Exxen ve TV8 kanalının sahibidir.2 dk okuma süresi


Ali Acun Ilıcalı, Türk televizyoncu, sunucu, girişimci, uluslararası yapımcı, iş insanı ve medya patronudur. Aynı zamanda ACUNMEDYA Grubu ile Exxen platformunun kurucusu, TV8 televizyon kanalı ve Hull City AFC futbol takımının da sahibidir.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

29 Mayıs 1969 tarihinde Erzurum'un Aziziye ilçesinden olan bir ailenin oğlu olarak Edirne'de doğmuştur.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

1996 yılında çocukluk arkadaşı Göktuğ Sevinçli'nin o dönem Show Tv'de spor servisinde çalıştığını öğrenince onu arayıp "Bizde Esatla beraber gelelim" cevabına karşın Göktuğ Sevinçli'de "Gelin burası çok güzel" diyince İrfan Şahin'i ziyaret etmiştir.

Televizyonculuğa Show Tv'de Beşiktaş muhabirliği ile başlamıştır.2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Programda Acun Ilıcalı'ya kameraman Feridun, Çaykun Ertan ve Esat Yöntunç yardımcı olurken, Şebnem Schaefer'de programın moda bölümü için ekipte yer almıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2006 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurmuştur.

Son zamanlarda deprem zedelere yardım programında yaptıklarıyla tekrardan gündeme gelen Acun Ilıcalı gelen bağışları yuvarlayarak ekstra 75 milyon topladı.

 1. TV8‘in sahibi ve Exxen‘in kurucusu Acun Ilıcalı güvenilirmi? Acun Ilıcalıya güveniyor musunuz?

  1. Evet güveniyorum ve yaptığı programları beğeniyorum.
  2. Hayır güvenmiyorum yaptıklarını saçma buluyorum.
  3. kararsızım.
  3 oy kullanıldı
  Fikrini Hemen Paylaş!


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.