Togg T10X, Bosch Servislerinden Hizmet Alabilecek

Togg, yerli arabanın servis ve tamirat hizmetleri için Bosch Car Service ile iş birliği yaptığını duyurdu. Şirket ayrıyeten daha fazla tecrübe merkezi için de kolları sıvadı.2 dk okuma süresi


İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Türkiye’nin Arabası Teşebbüsü Kümesi (Togg), mart ayı sonu prestijiyle piyasaya sürülecek yerli araba T10X ile ilgili çalışmalarını sürat kesmeden sürdürüyor. Bu bağlamda; yeni bir iş birliği duyurusu yapan şirket, yerli arabaların servis hizmetleri için Bosch Car Service ile çalışacağını duyurdu. Dünyanın en büyük bağımsız servis hizmeti şirketlerinden olan Bosch Car Service, Togg markalı arabaların bakım tamir süreçlerini yürütecek.

Bosch Car Service, Türkiye’de bugüne dek daha çok içten yanmalı motorlu araçlar için servis hizmeti sunuyordu. Togg ile yapılan iş birliği kapsamında, işçilere özel eğitim de verilecek. Bu eğitim sayesinde Togg T10X’in yüksek tansiyon, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerine de anında müdahale edilebilecek. Böylece mümkün arıza durumunda vatandaşın sorunu süratlice çözülmüş olacak.

Togg’un hususla ilgili açıklaması şu formda:

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

“Türkiye’nin yedi bölgesinde tecrübe merkezlerimiz, servis ve teslimat noktalarımızla kullanıcılarımıza uçtan uca kesintisiz bir kullanıcı tecrübesi için çalışıyoruz. Togg servis temas noktalarımızın yanı sıra dünyanın en büyük marka bağımsız araç servis ağlarından #BoschCarService ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği ile kullanıcılarımıza daha yaygın, süratli ve verimli bir servis tecrübesi sunacağız.”

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Deneyim merkezlerinin sayısı da artacak!

Yerli araba için oluşturulan tek tecrübe merkezi, şimdilik İstanbul Kuvvetli Center‘da. Lakin bu merkezlerin sayısı ilerleyen günlerde artacak üzere görünüyor. Çünkü şirket, Adana, Ankara (2), Bursa ve İzmir’de de tecrübe merkezi açmak için kolları sıvadı. Ayrıyeten İstanbul’a iki tecrübe merkezi daha kurulacak.

Togg’un tecrübe merkezleri yalnızca bunlardan ibaret olmayacak. Şirket bir de mobil tecrübe merkezleri kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Taşınabilir tecrübe merkezleri Antalya, Bursa (2), İstanbul (2), Kayseri ve Samsun’da kurulacak. 

“T10X”in manasını merak ediyorsanız:

Peki Togg kaç para olacak?


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Haber / Makale / İçerik
İçerik üreticileri için makaleler, haberler.
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru