Togg satış ve satış sonrası yapılanmasını aktifleştiriyor

Yerli araba Togg, yüzde 100 elektrikli modeli T10X’i Mart sonunda kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin yerli arabası, daha süratli, faal ve verimli bir tecrübe sunmak için Türkiye’nin 7 bölgesinde tecrübe merkezleri, servis ve teslimat noktaları açıyor.3 dk okuma süresi


İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Türkiye’nin yerli araba hayali Togg ile gerçekleşti. Togg T10X’i modeli kullanıcılarla buluşmak için gün sayıyor. Şimdiki süreçte satış ve satış sonrası yapılanmasında planları doğrultusunda ilerliyor. Kullanıcıya yakın olmak için direkt satış modelini seçen Togg, dijital ve fizikî tecrübesi harmanlayan hibrit bir yapıda hizmet vermek için tüm tertibini oluşturuyor.

Servis ve teslimat noktaları yaygınlaşıyor

Togg T10X, Bosch Servislerinden Hizmet Alabilecek

İlk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa-Gemlik’te tecrübe merkezleri açan Togg, İstanbul, Ankara, Bursa-Gemlik, İzmir, Adana, Samsun, Diyarbakır, Erzurum, Antalya ve Kayseri’de de servis ve teslimat noktaları açmayı sürdürüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Kullanıcılara uçtan uca kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefleyen Togg, kendi servis noktalarının yanı sıra güçlü iş birlikleriyle de servis ağını genişletiyor. 150 ülkedeki 16 binden fazla servisiyle dünyanın en büyük bağımsız servis zincirlerinden biri olan Bosch Car Service ile iş birliğine imza atan Togg, kullanıcıları için kendi servis merkezlerinin yanı sıra mutabakatlı Bosch Car Service’lerden de hizmet sunacak.

“Kullanıcılara daha yaygın, süratli, aktif ve verimli bir tecrübe yaşatmayı hedefliyoruz”

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, global rekabette kullanıcıya daha yakın olan şirketlerin daha başarılı olduklarını belirterek, “Biz de akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla direkt buluşturuyor, satışları direkt kendimiz organize ediyoruz. Birinci akıllı aygıtımız T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, satış ve satış sonrası çalışmalarımızı da süratle tamamlıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde 10’u sabit 8’i gezici 18 tecrübe merkezi ile sabit ve taşınabilir servis noktalarımızı açmaya devam ediyoruz. Bir yandan kendi servis yatırımlarımızı sürdürürken, başka yandan da lokal ve global ölçekte bağımsız servis sağlayıcılarla iş birliği fırsatlarını kıymetlendiriyoruz. Bu kapsamda elektrifikasyon dönüşümünü başlatmış, yüksek teknik donanıma sahip, mahallî ve global manada yaygın bir hizmet ağı kuran araç bakım ve tamirat servis ağı Bosch Car Service’leriyle iş birliğimizi başlatmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Ülkemizdeki yayılımımızı destekleyecek bu iş birliğinin, kullanıcılara daha süratli, faal ve verimli bir servis tecrübesi için pahalı bir katkı sunacağına inanıyoruz. Bilhassa kullanıcı odaklılık, batarya teknolojileri ve ilişkili teknolojiler noktasında da Bosch Car Service’ler ile kıymet oluşturacağımıza inanıyoruz. Esnek servis ağımız, taşınabilir servislerimiz ve bu alandaki güçlü iş birliklerimizle kullanıcılarımıza en yeterli tecrübesi yaşatmayı hedefliyoruz.”

Sahada çalışan gruplar için kapsamlı eğitim

İş birliği kapsamında kullanıcılara tüm bakım ve tamir hizmetleri en son standartlarda sunulacak. Togg akıllı aygıtı kullanıcıları, mutabakatlı servislerin sunduğu tamir, servis, bakım ve garanti hizmetleri dahil tüm hizmetlerden yararlanabilecek. Mutabakatlı Bosch Car Service noktalarındaki işçi, Togg’dan kapsamlı bir ön eğitim alacak ve akabinde gerektiğinde Togg Teknik Saha Servisi’nin yardımıyla yüksek tansiyon, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerinde tamir yapma yetkisine sahip olacak. Tüm tamir, garanti ve proaktif servisler, sadece yetkili servis sağlayıcılar tarafından gerçekleştirilecek.

Togg T10X İçin Ön Siparişi Nasıl Verilecek?


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.