Steam İlkbahar İndirimleri Başlıyor: İşte Tarih ve İşinize Yarayacak İpuçları

Yılın en büyük indirim periyotlarından biri geldi çattı! Oyun fiyatlarının başını alıp gittiği günlerde tahminen de son kaçış rampamız olan Steam İlkbahar İndirimleri yarın başlıyor. Steam İlkbahar İndirimleri de geldi çattı! Steam İlkbahar İndirimleri ...1 dk okuma süresi


Yılın en büyük indirim periyotlarından biri geldi çattı! Oyun fiyatlarının başını alıp gittiği günlerde tahminen de son kaçış rampamız olan Steam İlkbahar İndirimleri yarın başlıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Steam İlkbahar İndirimleri de geldi çattı!

Steam İlkbahar İndirimleri yarın başlıyor.

Herkes son kere istek listelerini gözden geçirip cüzdanları hazırlasın zira Steam İlkbahar İndirimleri yarın TSİ 20:00’da başlayacak ve 23 Mart’a kadar devam edecek.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Steam İlkbahar İndirimleri öncesinde birkaç ipucunu hatırlatmakta yarar var.

  • İstek listelerinizi düzenleyin.

İstek listelerini düzenlemek yüzlerce indirimli oyun ortasında kaybolmamak için çok kıymetli. Listelerinizi düzenleyip bu hudut içerisinde hareket ederseniz hem bir heves oynamayacağınız oyunlar almaktan, hem de daha fazla para harcamaktan kurtulabilirsiniz.

  • Unutmayın, pek çok oyunu ucuza alabilmek için bunlar son şanslarımız olabilir.

Malum, oyun fiyatları her geçen gün artıyor. Bu indirim periyodu pek çok oyunun önemli fiyat artışından evvel son bir durak olabilir (ki birden fazla halihazırda hayli arttı bile). Pek telaşlandırmak istemeyiz lakin oynamak isteyip ertelediğiniz oyunlar varsa bunları kütüphanenize eklemek için bu indirim periyodu âlâ bir fırsat olabilir..

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Haber / Makale / İçerik
İçerik üreticileri için makaleler, haberler.
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru