Skoda CEO’su Ahmet Yüce Kimdir? Ahmet Yüce Kaç Yaşında?

Sosyal medyada son günlerin konusu Skoda CEO'su Ahmet Yüce oldu. Nedeniyle işçilere verdiği promosyon.1 dk okuma süresi


Sosyal medya ve kamuoyu son günlerde Ahmet Yüce ismini sıkça konuşuyor. Bunun nedeni Skoda CEO'su Ahmet Yüce'nin verdiği yüksek promosyon. 120 çalışanına 25 maaş promosyon verdiği açıklanan Ahmet Yüce bir anda bu davranışı ile dikkatleri üzerine çekti. Ahmet Yüce ise bu hareketi 'hak edene hak ettiğini vermek' olarak yorumluyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Skoda'nın Türkiye CEO'su Ahmet Yüce, 120 çalışanına 25 maaş ikramiye vermesi ve bu olayın gündem olmasını şöyle yorumluyor;

"Bütün işverenlerin çalışanlarına haklarını zaten vermesi lazım. Açıkçası bunun bu kadar gündem olmasına da hayret ettim. Sonuçta çalışanlarımızın hakkını verdik" 

Ahmet Yüce Biyografisi

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, 1957 senesinde istanbul'da dünyaya geldi. 1977 yılında Galatasaray Lisesi'nden mezun olan Yüce, 1977 senesinden beri Orhan R. Yüce ile birlikte otomotiv sektöründe çalıştı. Alfa Romeo markalarının yedek parça tedariğini sağlayan Attila Ahmet Yüce sonrasında Alfa Romeo markasının Türkiye distribütörlüğünde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

1987 senesinde Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin kurucu üyesi olarak derneğin hayata geçmesinde rol oynayan Attila Ahmet Yüce, Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürütüyor. Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na getirilen Attila Ahmet Yüce, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ve Büyük Kulüp üyeliklerini sürdürüyor. Fransızca bilen A. Ahmet Yüce'nin, Ali Yüce isimli bir oğlu bulunuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Haber / Makale / İçerik
İçerik üreticileri için makaleler, haberler.
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru