Şahan Gökbakar’dan ‘Muharrem İnce’ paylaşımı: Tatlı bir sohbet ettik

Şahan Gökbakar, Nevşin Mengü'yü arayan Muharrem İnce'yi toplumsal medyada takibi bırakacağını söyledi. Gökbakar bir sonraki paylaşımında ise "Muharrem Bey'le tatlı bir sohbet ettik. Geri takip" dedi.1 dk okuma süresi


Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce ile ortalarında geçen telefon görüşmesini anlatan gazeteci Nevşin Mengü, “Sinirlendi. Biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Beyefendi dedim telefonu kapattım” sözlerini kullandı. Mengü’nün açıklamalarının akabinde oyuncu Şahan Gökbakar, Muharrem İnce’ye reaksiyon gösterdi.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir gün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Kimi hallerini hakikat ve samimi bulurdum. Dedim bende geri takip edeyim. Sonra, cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü arayıp bıdı bıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya? Hani farklıydınız? Bırakıyorum takibi” tabirlerini kullandı.

Tweetinin akabinde Muharrem İnce’yle konuştuğunu belirten Gökbakar, “Muharrem Bey’le tatlı bir sohbet ettik. Onu destekleyen gençlerin gösterdiği sevgi ve emek karşısında duygusal bir reaksiyon vermiş olabilir. Özünde Nevşin’le bir yanlış anlaşılma olmuş büyük ihtimal. Araması ve içtenlikle anlatması hoş hareket… Geri takip” dedi.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Ne olmuştu?

Gazeteci Nevşin Mengü, iktidar takviyeli toplumsal medya trollerinin desteklediğini belirttiği Memleket Partisi başkanı Muharrem İnce’nin kendisini aradığını söyleyerek, “Sinirlendi. Muharrem Beyefendi, biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Beyefendi dedim telefonu kapattım” sözlerini kullandı.

Gazeteci Nevşin Mengü, o telefon görüşmesinin detaylarını şu sözlerle anlattı: “Muharrem İnce Cumartesi sabahı saat 10.30 üzere aradı; ‘Sen, elinde bilgi yok, neye nazaran konuşuyorsun’ dedi. Ben de; ‘Var elimde, elimizde veri’ dedim. İnce; ‘Yok ya, nereden olacak senin elinde veri!’ dedi çıkıştı. Sonra, bana hem AK Partililer, hem de CHP’liler oy veriyor dedi.

Sinirlendi. Muharrem Beyefendi, biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Beyefendi dedim telefonu kapattım. Allah’ım, Ya Rabbim. düzgünce şeyin de şeyi çıktı. Siyasetçiler artık bu türlü arıyor, sana ne falan bu türlü. Baş tutuyor bu türlü. Elimde bilgi var diyorum, yok ya diyor. Acayip hâl yani.” (HABER MERKEZİ)


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.