O Kız 24. Kısım Son Bölüm İzleme Ekranı: O Kız Final Kısmı Full İzle

Kanal D'nin final yapan dram dizisi O Kız dün akşam 23. kısmıyla ekranlara geldi. Content House imzası taşıyan dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Lisanın Döğer, Sezin Akbaşoğulları ve Ozan Orhonlu yer alıyor. Geçmişin izlerinin günümüze ne derece ...3 dk okuma süresi


Kanal D’nin final yapan dram dizisi O Kız dün akşam 23. kısmıyla ekranlara geldi. Content House imzası taşıyan dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Lisanın Döğer, Sezin Akbaşoğulları ve Ozan Orhonlu yer alıyor. Geçmişin izlerinin günümüze ne kadar tesir ettiğini gördüğümüz O Kız dizisinin yeni kısmını kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için; O Kız son bölüm tek parça full izleme ekranı…

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

O Kız son kısımda; çiftlikteki gerginlik devam etmektedir. Zeynep karşısında durumu nasıl yönetim edeceğini bilemeyen Sinan, bir şeyler gevelemeye başlar.

Zeynep ise yaşadığı şoku atlatarak öfke krizinin eşiğine gelir. Sinan bu işin çıkılamaz bir hal aldığını fark ederek her şeyi itiraf etmeye başlar.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Kadir’in koluna giren Sitare ahırı adım adım terk ederken, onun başını dağıtmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Yaşadıklarını atlatamayan Kadir ise ilerlese bile gözlerini ahırdan ayıramıyor.

Kadir’in ahırı bırakırken geri dönen niyetleri, gençliğinde yaşadığı travmaların tetiklenmesine yol açıyor.

O Kız Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Melek de Kadir de yıllar sonra tekrar çiftlikte olmaktan ağır etkilenir. Melek ve Sinan gözlerden uzak bir köşede çiftlikle ilgili büyük bir tansiyon yaşarken, eski günlere dalıp gitmiş olan Kadir ise Zeynep’i sarsan şiddetli bir his patlaması yaşar. Zeynep babasının o çiftlikte büyüdüğünü böylelikle öğrenir lakin onu bu hale getiren şeyin ne olduğunu öğrenemez.

İstanbul’da ise Kadir ve Zeynep’in (Kadir’le yaptıkları telefon konuşması sayesinde) çiftlikte olmaları İsmail ve Türkan’ı sarsar. 

Diğer yanda Melek ve Sinan ortasındaki tansiyon tırmanırken Sitare kimse bir şey anlamadan ortaya girmek ve tansiyonu düşürmek zorunda kalır. Sinan’la yalnız kaldıkları an ise kendini Sinan’ın maksadında bulur.

O Kız 24. Bölüm İzleme Ekranı

O KIZ SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.