Meriç Keskin, Sevgilisinin Kendisine Sponsor Olduğunu Söyleyen Şahsı Payladı

Toplumsal Medya Fenomeni Meriç Keskin, geçtiğimiz aylarda Konya Barınağı'ndan sahiplendiği ve Ruhi ismini verdiği köpeğiyle gündeme gelmişti, hatırlarsınız. Instagram hesabından paylaştığı eğlenceli görüntülerle hepimizi kahkahalara boğan Keskin, artık de ...3 dk okuma süresi


Sosyal Medya Fenomeni Meriç Keskin, geçtiğimiz aylarda Konya Barınağı’ndan sahiplendiği ve Ruhi ismini verdiği köpeğiyle gündeme gelmişti, hatırlarsınız. Instagram hesabından paylaştığı eğlenceli görüntülerle hepimizi kahkahalara boğan Keskin, artık de bir Instagram kullanıcısının kendisine gönderdiği iletiye verdiği yanıtla gündemde…

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Keskin, ‘Sevgilisinin kendisine sponsor olduğunu’ ima eden bireye tüm bayanlar ismine çok hoş bir yanıt verdi!

Öteki Dünyalı ismiyle tanıdığımız Meriç Keskin, yıllardır hem Twitter hem de Instagram aleminin çok sevdiği bir isim, biliyorsunuz esasen.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Doğal, samimi, eğlenceli ve her şeyden değerlisi de toplumsal bahislerde çok hassas bir isim kendisi. Olağan bir de hayvanlar konusunda.

Korkunç bir vahşetin yaşandığı Konya Barınağı’ndan bir köpek sahiplenerek kalplerimizi bir sefer daha fetheden Keskin, bu hoş yavruya Ruhi ismini koymuştu.

Ruhi, Meriç Keskin ve Keskin’in “enişteniz” dediği sevgilisi Kemal Beyefendi ve kedileriyle çok hoş, sıcacık bir meskende yaşıyor şu an.

Doğayı, hayvanları, bayanları hasılı herkesi çok seven Keskin, hem çocuklar dediği hayvanlarıyla hem de Kemal Beyefendi ile çok hoş ve eğlenceli görüntüler paylaşıyor.

Meriç Keskin geçtiğimiz aylarda İstanbul’da birtakım estetik operasyonlar geçirmiş, bir güzelleşme süreci yaşamıştı; tahminen biliyorsunuzdur.

Bu süreci toplumsal medya hesabından paylaşan Keskin, bir Instagram kullanıcısının kendisine attığı bildiriye verdiği yanıtla dikkat çekti.

Bir Instagram kullanıcısı “sevgilisi Kemal Varhan’ın Keskin’in ameliyatlarını karşıladığını” söyleyip; “kendisine sponsor olduğunu” ima edince Keskin’den de tüm bayanlar ismine karşılık gecikmedi.

Asıl ironik olansa bildirisi atan kişinin de bir bayan olmasıydı…

Meriç Keskin’in karşılığı her şeyi çok hoş özetliyor aslında!

Söz konusu bireye kâfi olmuştur diye düşünüyorum…


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.