EYT İçin Geri Sayım: Vedat Bilgin Açıkladı

1999 öncesi çıkan yasanın geriye dönük işlemesi nedeniyle emeklililk hakları ellerinden alınanlar yani EYT bekleyenler için güzel günler geliyor. 1 dk okuma süresi


Kamuoyunun 22 yıllık yarası bitiyor. 1999 öncesi değişen emeklilik yasasının geriye dönük işlemesi nedeniyle emeklilik hakları adeta gasp edilen ve EYT yasası bekleyen milyonlarca kişi mutlu sona ulaşmak üzere. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin beklenen sözü verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

EYT için geri sayım başladı. Emeklilikte Yaşa Takılanlar artık güzel haberi almak üzere. Çalışma Bakanı Bilgin belirlenen tarihi açıkladı. 22 yıllık sorun çözülüyor ve milyonlarca kişi emeklilik haklarına kavuşuyor.

EYT İçin Son Günler

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen Kabine Toplantısı sonrası basın mensuplarının EYT düzenlemesine ilişkin sorularını yanıtlayan Vedat Bilgin çok önemli detaylar verdi. EYT için çok beklenmeyeceğini ifade eden ve kendisine yönelitilen 'Seçim sonrasına mı kaldı?' sorusuna yanıt veren Bilgin;

"Hayır, seçim sonrasına kalmadı. Bu hafta düzenleme açıklanacak" dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Artık EYT'liler bu hafta içindeki günlerde düzenlemenin net detaylarını öğrenmek için geri sayımı başlatmış olacak.

Detaylar Bu Hafta İçi Netleşecek

EYT'de son viraj dönülüyor. Milyonlarca kişinin mağduriyetinin bitmesine sadece günler kaldı. EYT mağdurları nefeslerini tuttu.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Vedat Bilgin ise yaş ve diğer şartlar için beklenen tüm detayların artık bu hafta içerisinde açıklanacağını kesin bir dille söyledi.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.