Elon Musk Twitterı Almasının Ardından Yapılan Değişiklikler Akıllara Şu Soruyu Getirdi Twitter Güvenilir mi ? Twitter’e Güveniyor Musunuz?

Twitter, Inc., merkezi Kaliforniya eyaletinin San Francisco kentinde bulunan bir Amerikan iletişim şirketidir.1 dk okuma süresi


Twitter, kullanıcıların “tweet” olarak bilinen mesajları yayımladığı ve birbirleriyle etkileşimde bulunduğu Amerikan bir mikroblog ve sosyal ağ hizmetidir. Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone, ve Evan Williams tarafından Mart 2006’da oluşturulup Temmuz 2006’da kullanıma açıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Elon Musk Twitterı satın aldı.

Daha önce Twitter’da yüzde 9,2‘lik hisse satın alan Elon Musk, 14 Nisan’da SEC’e yaptığı bildirimde, Twitter’ın tamamı için hisse başına 54,2 (44 milyar dolarlık) dolarlık teklifte bulunmuştu. Twitter’dan 25 Nisan’da yapılan açıklamada da şirketin Musk’a satılmasına yönelik anlaşmanın sağlandığı bildirilmişti.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Twitter blue nedir ?

Twitter Blue, mevcut sosyal medya deneyiminize ek olarak diğer kullanıcıların faydalanamayacağı bazı özellikleri sizlere sunan ücretli bir servistir. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter, ünlü kullanıcıların sahip olduğu mavi tik özelliğini Twitter Blue aboneliğinde aylık 8 dolar karşılığında vermeye başlamıştır. Kullanıcılara mavi tik rozeti ve uzun videolar yükleme gibi avantajlar sunan Twitter Blue, şu anlık yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya’da kullanılabiliyor.

 1. Twitter güvenilir mi ? Twitter’e güveniyor musunuz?

  1. Evet güveniyorum ve kullanmaya devam edicem.
  2. Hayır güvenmiyorum ve kullanmıyorum.
  3. Kararsızım.
  1 oy kullanıldı
  Fikrini Hemen Paylaş!

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.