Pınar Altuğ Yağmur Atacan Çiftinden Kötü Haber

Pınar Altuğ Yağmur Atacan ilişkisi uzun yıllar magazin gündeminin en üst sıralarındaydı. Kıskanılan bu çifte nazar değmiş olabilir.1 dk okuma süresi


Çocuklar Duymasın'ın Meltem karakteriyle ünlü olan Pınar Altuğ 2000'li yılların magazin gündemine de Yağmur Atacan ile yaşadığı ilişkiyle oturmuştu. Bu medyatik ilişkinin neticesi 2008 yılında girilen dünya evi oldu. 2008 yılından beri ilişkilerinde çok mutlu oldukları bilinen Pınar Altuğ Yağmur Atacan çiftine nazar değdiği konuşulutyor. Çiftin son paylaşımları üzücü oldu. Hayranları endişe içerisinde.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Birlikteliklerinin ilk dönemi aralarındaki yaş farkı sıkça gündeme gelse de buna kulak tıkamayı başaran Pınar Altuğ Yağmur Atacan çifti üzücü paylaşımlar yapmaya başladı. İkilinin hayranları son paylaşımdan dolayı şokta.

Sağlık Nedeniyle Mesafe Girdi

İlişkilerinde mutlu oldukları bilinen Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan'ın arasına mesafe girdi. Ancak bu mesafenin nedeni bir ayrılık veya kavga değil.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Son paylaşımlardan anlaşıldığı üzere Yağmur Atacan Coronavirüs'e yakalandı ve bu nedenle uzun zaman sonra bu ikili yılbaşına ayrı girmek zorunda kaldı. 

Konuya dair açıklamasında Yağmur Atacan;

"Yeni yıla günaydın. Arayıp ulaşamayanlar ve arayamadıklarım, aslında bir iki saat gözüm açıktı ama onu da beni yalnız bırakmayan karım ile mesafeli/maskeli bir yılbaşı yemeğine ayırdım... Her şeyin başı sağlık deniyor ya... Heh! Tam da o şekilde girdim işte 2023'e... Ama bu yıl çok güzel işler yapacağız. Bak demedi demeyin. Herkese iyi yıllar." ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ'u Kızdıran Yorum

Sosyal medyada rahatsız edici bir yorum ise Pınar Altuğ'u bir hayli kızdırdı. Eşiyle fotoğrafını paylaştıktan sonra bir yorumda 'Kime, neyi ispatlama çabası bu?' kelimeleri Altuğ'u çileden çıkardı.

Altuğ bu yoruma yanıt olarak; "Etrafımda çok b.kuyla kavga eden görüyorum da uzun zamandır sizin gibisini görmemiştim. Neyse sıkıntı yardımcı olalım?" diyerek sert bir cevap verdi.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.