Berdan Mardini Survivor Tarzıyla Gündemde

Televizyon ekranlarının en çok izlenen ve sosyal medyada en çok konuşulan yarışması Survivor'ın yeni yüzü Berdan Mardini gündemi salladı.1 dk okuma süresi


Bu yıl Survivor Ünlüler takımının en çok konuşulacak isimlerinden biri olan Berdan Mardini yarışma için tarzını değiştirdi. 44 yaşındaki ünlü şarkıcı bu yıl Survivor'un en çok takip edilen isimlerinden biri olacak. Diğer taraftan Survivor öncesi yeni tarzını paylaşan Mardini sosyal medyada büyük ilgi topladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Survivor 2023 Ünlüler-Gönüllüler-İnfluencerlar olmak üzere 3 ayrı grupta yarışmacı ağırlayacak. Bu yıl 3 ayrı ada olacağı kesin. İsimler ise birbirinden ünlü ve iddialı. Her yönüyle farklı geçecek olan Survivor'da bu yılın en çok konuşulan ismi Berdan Mardini oldu.

Berdan Mardini Survivor Tarzı

Birbirinden heyecanlı anlara ve oyunlara sahne olacak olan Survivor 2023 öncesi hayranlarıyla yeni tarzını paylaşan 44 yaşınaki sanatçı bu fotoğraflar ile 'iddialıyım' mesajını verdi.

Berdan Mardini'nin "Survivor'a gidiyorum. Dönünce görüşürüz inşallah. Hazırlıklar tamamlandı." notuyla paylaştığı pozlar yorum yağmuruna tutuldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Bu Yıl Survivor Çok İddialı

Survivor 2023 kadrosu birbirinden iddialı isimlerden oluşuyor. İnfluencerlar, sporcular, şarkıcılar, sosyal medya fenomenleri ve daha fazlası. Bu yıl bambaşka geçecek.

SURVİVOR ÜNLÜLER KADROSU

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Seçkin Piriler

Wilson

Zeynep Alkan

Aysu Keskin

Cansu Tuman

Yusuf Güney

Barış Telli

Murat Eken

Berdan Mardini

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER KADROSU
Aziz
Gizem Avcı
Aleyna
Asena
Osman Can
Özgür
Tunga
Kardelen

SURVİVOR 2023 FENOMENLER KADROSU

Buse Plan
Chaby Han
Halil İbrahim Göker
Elanur, Alper Rende
Kürşat Juan
Aysu Keskin
Barış Telli


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.