Başakşehir’i yıkan golcü Gift Orban: “Ben golcüyüm, vazifem gol atmak”

İstanbul Başakşehir, UEFA Avrupa Konferans Ligi Son 16 Turu’nda 1-1 berabere kaldığı birinci maçın rövanşında Belçika grubu Gent’e alanında 4-1 mağlup olarak Avrupa Konferans Ligi’ne veda etti. Müsabakada 3 dakikada 3 gol atarak Avrupa’da kulüp tertiplerinin en süratli hat-trickini yaparak tarihe geçen Nijeryalı Gift Orban basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 1 dk okuma süresi


↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓

Kendisi için çok hoş bir akşam olduğunu aktaran Orban, “Bu futbol. Ben golcüyüm ve misyonum gol atmak. Futbolda bu türlü anlar yaşanıyor. Goller attım, benim için hoştu. Daha düzgün olabilmek için çalışıyorum. Her vakit kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Şanslı bir günümdeydim. Futbol bir konsantrasyon işi. Bir maçta kaç gol attığınız kıymetli değil. Bazen 4 bazen daha fazla atabilirsiniz. Şayet yaptığınız şeye odaklanırsanız bu tip bahtlar yakalayabilirsiniz. Bu maç bitti. Artık önümüzdeki maçlara bakmamız gerekiyor. Bugün değerli bir iş başardık” diye konuştu.

Orban, oyundan çıkarken Türk taraftarların kendisini alkışlamasının ise kendisini çok keyifli ettiğini kelamlarına ekledi.

↓ İçeriğin Devamı Aşağıda ↓


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın.