2023 Makyaj Trendleri: Işıltınıza Işıltı Katacak

İşte 2023'te makyaj trendler. Saçınızı, makyajınızı veya cilt bakımınızı değiştirmek istiyorsanız, bu harika güzellik tahmininde tüm ayrıntıları veriyoruz. 1 dk okuma süresi


Yeni yıl, bir şeyleri değiştirmek için harika bir fırsattır. İşte 2023'te makyaj trendler. Saçınızı, makyajınızı veya cilt bakımınızı değiştirmek istiyorsanız, bu harika güzellik tahmininde tüm ayrıntıları veriyoruz.

İçeriğin Devamı Aşağıda ↓
 1. 1 Değerli Işıltılar


  Işıltı gerçekten harika. Yüzde özel alanlara akıllıca yerleştirilmiş değerli taşlarla daha da ışıltılı ve parlak hale gelmeniz için yeni yılda, gözlerinizin ve kaşlarınızın etrafındaki güzel taşlarla havanızı parlatın ve hatta onları utangaç elmacık kemiklerini vurgulamak için kullanın.

 2. 2 Parlak Ciltler


  Bronzlaşmayı artık unutun. Geçen yılın yunus ve cam derisi trendleri, bunu başarmak için bir dizi ürün olmadan yerini daha da fazla parlaklığa bırakacak. Cildin en güzel ışıltısına ve baş döndürücü bir etki yaratan hassas renklerine kendinizi bırakın.. 2023'te her şey ışıldayan parlaklıkla ilgili.

 3. 3 Nemli ve Parlak Bir Cilt


  Yeni yılda saçlarınız için ıslak bir görünüm elde etmeye alışkınsanız, bunun yerine yüzünüz için de bu görünümü kazanmaya hazırlanın. Bir havuzdan yeni çıkmış gibi görünen ama daha parlak olan ultra nemli ışıltıyı ve cilt ve makyajı düşünün .

  İçeriğin Devamı Aşağıda ↓
 4. 4 Işıltılı Kaşlar


  Kaşlar yeni yılda bir miktar ışıltıyla harika hale geliyor. Şekil vermek için sadece taramak veya kabartmak yeterli değildir; şimdi kaş jelinize karıştırılmış parıltıyla onları odak noktası haline getirin. Gerçekten dikkatleri üzerinize çekmenin daha iyi bir yolunu düşünebilir misiniz?

 5. 5 Pembeler Hüküm Sürecek


  Burada pastel, güzel tonlardan bahsetmiyoruz. Hüküm sürecek pembeler, sıcak pembelerden yabani meyvelere ve canlı fuşyaya kadar değişen canlı, cesur tonlardır. Güvenli tonları geride bırakıp vahşi tarafta yürümenin zamanı geldi.

  İçeriğin Devamı Aşağıda ↓
 6. 6 Farklı Tonlarda Saçlar


  İkizler saçı, insanların soğuk bir renk ikilisini tercih etmesiyle 2023'te hükmedecek. Cesur renkleri karıştırmaktan, daha parlak bir tonla birleştirilmiş nötr bir gölgeye ve hatta zıt tonlara kadar deneyebileceğiniz şeylerin sınırı yoktur.

 7. 7 Her Mevsim Altın Saçlar


  Cesur tonlarla denemeler yapmak size uymuyorsa, bu evrensel olarak beğenilen trend işe yarayacaktır. Hemen hemen her mevsim işe yarar. Trend, baskın vurgu olarak altını kullanıyor, bu nedenle hangi temel rengi seçerseniz seçin, üzerindeki altın tonları derinlik ve sıcaklık katacak ve yeni yılı şık bir şekilde geçirmeniz için size nihai göz alıcı görünümü verecektir.

 1. Siz hangi 2023 makyaj trendini denemeyi istiyorsunuz?

  1. Işıltılı Kaşlar
  2. Farklı Tonlarda Saçlar
  3. Değerli Işıltılar
  0 oy kullanıldı
  Fikrini Hemen Paylaş!


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Ekle
Haber / Makale / İçerik
İçerik üreticileri için makaleler, haberler.
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Test - Doğru&Yanlış
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru